Jak vybrat správnou velikost dětských kšand?

Každé dítě roste rychle, a je nutné počítat s tím, že mu kšandy nevydrží věčnost. V tomto krátkém článku Vám poradíme, jak vybrat vhodnou velikost - článek Vám zabere 2 minuty

 

yarenci-hdz-qwVcVAHsfaM-unsplash (1)

  

Nabízené velikosti

Na našem e-shopu najdete kšandy i pro ty nejmenší děti, a to od výšky 70 cm postavy dítěte. Jednotlivé velikosti jsou odstupňované po 20 cm výšky. Nejmenší velikost je pro děti od 70-90 cm výšky postavy, dále pak 90-110, 110-130, 130-150 cm.

 

Tipy pro dobrý výběr

1) Pokud je tedy výška Vašeho zlatíčka např. 120 cm, pak je volba jasná --> velikost pro děti od 110-130 cm postavy.

2) Pokud je však výška Vašeho dítěte někde na pomezí nabízených velikostí, pak je lepší vzít raději větší z velikostí. Toto doporučení můžeme uplatnit na příkladu, kdy má Vaše dítě například výšku 125 cm a více. Zde je již dobré myslet na to, že hraniční velikost (zde velikost 110-130) může být méně příjemná při nošení a zároveň z něj dítě rychle vyroste. Proto doporučujeme i v tomto případě již raději volit větší velikost (130-150). Nemusíte se bát, že by kšandy na dítěti byli volné, stáhnete je bezproblému kovový klipem. 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení