Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 125 hodnocení
5
123x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

MK Avatar autora Martina Klausová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.11.2018
Kvalitní zboží, rychlé a seriózní jednání. Doporučuji.
MV Avatar autora Markéta Vitulová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.11.2018
Velká spokojenost,rychlé dodání,vše bez chybičky.
AS Avatar autora Adéla Schatralová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.11.2018
Moc pěkné, kvalitní sboží! Děkuji a doporučuji.
JD Avatar autora Jan Dospíšil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.11.2018
Nakup bez problémů, spokojenost
LN Avatar autora Lukáš Němec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.11.2018
Velká spokojenost, rychlé dodání a moc hezké zboží.
JD Avatar autora Jana Dostálová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.11.2018
Naprostá spokojenost, velký výběr zboží, pěkná kvalita a rychlé dodání.
IP Avatar autora Iva Petrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.11.2018
rychlé dodání, spokojenost se zbožím
HJ Avatar autora Helena Jílková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.11.2018
Dobrý den vše bylo skvělé jednání i zboží děkuji nashledanou Jílková
NM Avatar autora Nicola Mejstříková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.11.2018
Rychlé dodání, produkt kvalitní!
JN Avatar autora Jana Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.11.2018
Rychlé dodání
Avatar autora Monika Šmerdová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2018
Jsem moc spokojena,kšandy jsou krásné,dodání rychle!
MS Avatar autora Milan Souček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.10.2018
Super
P Avatar autora Pavel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.10.2018
Nákup proběhl bez problémů, vstřícný přístup.
M Avatar autora Milan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.10.2018
Perfektní!!! Ochota a vstřícnost (na rozdíl od konkurence-kde mne odpálkovali). WOWdoplňky mi ušili šle na zakázku, mockrát děkuji ještě jednou za vynikající přístup. Šle nemají chybu, "krokodýlky" nevystřelují, skutečně kvalitní výrobek.
M Avatar autora Martina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.9.2018
Bezproblémový nákup červené jemně lesklé slim kravaty pro syna do tanečních. Kravata kvalitou předčila očekávání, stejně tak rychlost dodání. Doporučuji.
Avatar autora Petra Čížková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.9.2018
Naprosto jsem unesena a spokojena z přístupu tohoto obchodu. Měli by si ostatní e-shopy brát příklad. Jednání na 10 hvězdiček, rychlost to samé.
T Avatar autora Tereza Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.9.2018
Rychlé domluva, rychlé dodání. Kravaty byly úžasné.
M Avatar autora Martina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.9.2018
Bezproblémový nákup, rychlé dodání, s kvalitou zboží jsem spokojena. Mohu jen doporučit.
RB Avatar autora Radka Blanárová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.9.2018
Byla jsem s nákupem spokojená, vše OK.
MJ Avatar autora Michaela Janečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.8.2018
pohodový nákup....

Ovládací prvky výpisu

125 položek celkem