Pravidla soutěže na Facebooku

STRUČNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE NA FACEBOOKU

 

Jak soutěžit a kdo se může soutěže zúčastnit?

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo má účet na Facebooku a má trvalé bydliště v České republice nebo na Slovensku.

Do soutěže se můžete zapojit přidáním komentáře pod určený příspěvek a označením příspěvku i FB stránky tlačítkem „To se mi líbí“ („Like“). Do komentáře uveďte kód produktu, který byste chtěli vyhrát.

Každý soutěžící se může v jedné soutěži zapojit pouze jednou. Má také možnost získat pouze jednu z výher, o které se hraje.

Soutěž probíhá od vyhlášení soutěžního příspěvku 13.4.2019 - 28.4.2019

 

Jak vyberme a vyhlásíme výherce?

 

Dva výherce vylosujeme náhodným losem. Vyhlásíme je 29.4 a jejich jména oznámíme v tomto dokumentu, na Facebooku na naší stránce i v soutěžním příspěvku.

Výherce nás musí kontaktovat zprávou a sdělit nám své údaje pro doručení výhry a to do 7 dnů od vyhlášení soutěže, jinak výhra propadá pořadateli.

Výhru pošleme do druhého pracovního dne od přihlášení výherce a sdělení údajů pro doručení

 

Když se nám něco nebude zdát

 

Při případném podezření z podvodu nebo jiné nekalé činnosti můžeme soutěž ukončit či pozastavit nebo libovolně pozměnit.

 

 "Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku."

 

V případě zapojení se do soutěže automaticky souhlasíte, že v případě výhry zveřejníme vaše jméno, příjmení a odkaz na facebookový profil zde v dokumentu, na Facebook stránce wowdoplnky.cz a také v soutěžním příspěvku.